notariele team sabine van suijdam   osborne clarke   20251001 Algemeen

Uitbreiding notariële praktijk Osborne Clarke

Per 1 oktober maken notaris en partner Sabine van Suijdam en kandidaat-notarissen Kristianne Voorn en Paula Schouten de overstap van Westvaer naar Osborne Clarke. Daarnaast start ook Maxime Graveland als kandidaat-notaris in het notariële team. De uitbreiding van dit team is onderdeel van de groeistrategie van Osborne Clarke.

Per 1 oktober maken notaris en partner Sabine van Suijdam en kandidaat-notarissen Kristianne Voorn en Paula Schouten de overstap van Westvaer naar Osborne Clarke. Daarnaast start ook Maxime Graveland als kandidaat-notaris in het notariële team. De uitbreiding van dit team is onderdeel van de groeistrategie van Osborne Clarke.

Cars-Jan van Gool, notaris & partner bij Osborne Clarke Nederland: "Door de groei van onze notariële praktijk en gezien de expertise en ervaring van Sabine is haar komst een mooie aanwinst. Wij kijken uit naar een prettige samenwerking."

Over Sabine van Suijdam

Sabine is gespecialiseerd in het ondernemingsrecht met een focus op het begeleiden van transacties, onder meer op het gebied van M&A, venture capital en private equity. Sinds maart 2021 was zij partner bij Westvaer (voorheen Hermans & Schuttevaer Notarissen). Daarvoor werkte ze ruim 14 jaar bij Wintertaling waar ze sinds 2014 als partner verbonden was.

Sabine zegt: "Ik heb behoefte om weer nauw samen te werken met advocaten en in het bijzonder met advocaten die zich bezighouden met hoogwaardige transacties. Bij een interdisciplinair kantoor als Osborne Clarke kan dat bij uitstek. Gezien mijn sterk ontwikkelde internationale praktijk, is het internationale netwerk van Osborne Clarke bijzonder interessant."

Gerelateerde berichten

12 januari 2023
Osborne Clarke snelst groeiende advocatenkantoor
Osborne Clarke Nederland staat in 2023 op plek 38 binnen deze Top 50, als snelst groeiend kantoor.
25 januari 2023
Melissa over haar werk als Personal Assistant bij Osborne Clarke
Melissa Schrandt werkt al ruim zes jaar als Personal Assistant (PA) bij Osborne Clarke. Tevens vervult zij sinds twee jaar ook de rol van directiesecretaresse voor het Dagelijks Bestuur.