juliet.de graaf Financial Regulatory

Juliet de Graaf benoemd als partner bij Osborne Clarke

Internationaal advocaten- en notarissenkantoor Osborne Clarke maakt bekend dat Juliet de Graaf per 1 januari 2024 wordt benoemd als partner in de Financial Regulatory praktijk in Amsterdam. De benoeming van Juliet geeft een verdere impuls aan de aanhoudende groei van het kantoor in Amsterdam.

Juliet is gespecialiseerd in een breed scala aan financiële toezichtregelgeving. Ze richt zich met name op de betaalmarkt en de bankensector, markttoegang en daaraan gerelateerde vergunningstrajecten, implementatietrajecten omtrent nieuwe regelgeving, governance en uitbesteding.

Cliënten beschrijven Juliet, onder meer, als:

"Een uitstekende advocaat die het verschil maakt met haar diepgaande markt- en productkennis."

"Een oplossingsgerichte advocaat die zeer complexe informatie snel verwerkt."

"Zeer gedreven en op de juiste manier commercieel ingesteld."

Johannes de Jong, partner en hoofd van het  Financial Regulatory team:

"Ik ben trots om Juliet als partner in Amsterdam te verwelkomen. Haar benoeming past bij de groei van Osborne Clarke in Amsterdam en in het bijzonder de Financial Regulatory praktijk. Met de benoeming van Juliet zetten we een belangrijke stap voor verdere groei van die praktijk. Daarnaast sluit haar ervaring goed aan bij de steeds complexere en internationale vragen van onze cliënten."

Gerelateerde berichten

23 februari 2023
Rosalie over haar werk als Advocaat Stagiair bij Osborne Clarke
Rosalie Zwarthoed is 25 jaar oud en werkt ruim een jaar bij Osborne Clarke als Advocaat Stagiair.
25 januari 2023
Melissa over haar werk als Personal Assistant bij Osborne Clarke
Melissa Schrandt werkt al ruim zes jaar als Personal Assistant (PA) bij Osborne Clarke. Tevens vervult zij sinds twee jaar ook de rol van directiesecretaresse voor het Dagelijks Bestuur.
19 januari 2023
Loet Malcorps als advocaat-stagiair beëdigd
Deze week is Loet Malcorps als advocaat-stagiair beëdigd. We wensen hem veel succes en plezier binnen Real Estate & Infractructure en natuurlijk bij Osborne Clarke.